Čistička vzduchu Viking A350 Zvlhčovač vzduchu, filtrace s ™️ HEPA

Kód: CVA350
Akce Tip DOPRAVA ZDARMA
ZDARMAZDARMA 12 490 Kč –45 %
VIKING A350 1
12 490 Kč –45 % 6 890 Kč 5 694 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta
Možnosti doručení

7mi stupňová filtrace s ™️ HEPA, vzduchový výkon 430 m3/hod, velikost místnosti 50m2, Ionizace vzduchu, Automatický režim, LCD displej, Senzor kvality ovzduší, Hlídání znečištění a výměny filtrů, Dálkové ovládání, Časovač, Regulace výkonu filtrace, Zvlhčovač vzduchu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

 Čistička vzduchu VIKING A350

Kombinovaná čistička vzduchu se zvlhčovačem VIKING A350, Vám zajistí čistý vzduch díky 7-mi násobné filtraci, pomůže od suchého vzduchu díky integrovanému zvlhčovači vzduchu a zajistí zdravý vzduch pomocí ionizátoru.

Díky dokonalému vyčištění vzduchu přes 7-mi násobnou filtrací včetně nejmodernějšího karbonového a zeolitového filtru, pocítíte rozdíl okamžitě.

 Zvlhčovač s ionizátorem vzduchu je ideální kombinací pro osoby trpící na různé druhy alergií a pylů. 7-mi násobná filtrace Vás zbaví i od těch nejmenších vzduchových částic včetně škodlivých plynů.

Technologie přírodního odpařování přes vodní filtr Vám zajistí optimální výkon zvlhčovače 200 ml/h. Díky zobrazení aktuální vlhkosti v místnosti si můžete sami regulovat požadovanou vlhkost v místnosti.

Přehledný dotykový ovládací displej Vám zobrazí všechny potřebné informace na jednom místě.

Budete znát pokojovou teplotu, vlhkost v místnosti, všechna nastavení čističky, dobu a účinnost filtrace vzduchu a hlavně přehledně zobrazený aktuální stav kvality vzduchu zobrazený v barevném pruhu na filtraci.

Nebo vaši čističku můžete ovládat pomocí dálkového ovladače z pohodlí vašeho gauče.

Kvalitu vzduchu za Vás bude hlídat senzor, který bude kontrolovat jeho kvalitu několikrát za sekundu a podle naměřených hodnot přizpůsobí úroveň čištění.

4 stupně čištění, nebo automatický provoz

Vyberte si jednu ze 4 stupňů rychlosti filtrace vzduchu, nebo vše přepněte na AUTO MODE a věnujte se své práci, zatímco čistička si pohlídá sama kvalitu ovzduší a ionizaci a k tomu přizpůsobí i rychlost filtrace.

Nebo si můžete čištění načasovat na dobu, která Vám bude vyhovovat nejlépe.

Mimořádně tichý provoz v režimu spánku Vám zajistí čistý a zdravý vzduch obohacený o 10 000 000 zdraví prospěšných iontů na cm3, pro Vaše klidné a zdravé spaní.

 

Jednotlivé stupně čištění

 Předfiltr – Základní filtr: Znečištěný vzduch musí projít předfiltrem, kde zachytí všechny velké částice, jako jsou chlupy domácích mazlíčků, plísně a prachové částice, atd.

 TM HEPA filtr - Jedná se o True HEPA filtr, který zachycuje 99,97% všech alergenů, virových částic, pylu, plísní a plísní až na 0,3 mikronu. účinně odstraňuje nejmenší částice prachu a tabákového kouře a zároveň antibakteriální thiabendazol (organická antibakteriální sloučenina), zneškodňuje bacily, spory plísní a další a tím zamezuje možnosti infekce.

Doporučená výměna každých 12 až 24 měsíců při automatickém provozu 24 hodin/1 den.

Filtr s aktivním uhlím - Odstraňuje pachy, kouře a chemické výpary.

Zeolitová filtrace - Zeolity jsou krystalické pevné látky s chemickými vlastnostmi, které jim umožňují efektivně čistit vzduch, který dýcháte, na rozdíl od „pouze filtrování“. Zeolity nejen odstraňují znečišťující částice z vnitřního vzduchu, ale co je důležitější, mohou rozkládat toxické, plynné kontaminanty, uvolňující svěží, zdravý a čistý vzduch.

Studený katalyzátor - Studený katalyzátor se také nazývá nízkoteplotní katalyzátor a má velmi silnou schopnost odstranit formaldehyd, amoniak, benzen, TVOC, sirovodík a ostatní nežádoucí plyny. Jeho předností je extrémně dlouhá doba životnosti, totožná s životností čističky.

Ionizátor vzduchu (iontový filtr, nebo iontový generátor) – je jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších vzduchových filtrů používaných čističi vzduchu. Vyprodukované záporné ionty se nabíjí a přitahují škodlivé vzdušné částice, které seskupením zvětší svoji velikost a které následně vtáhne a zadrží mechanický vzduchový HEPA filtr.

Ve skutečnosti je ionizátor jedním z nejúčinnějších filtračních mechanismů, zejména když se kombinuje s fyzickým filtrem HEPA.

Na rozdíl od filtru True HEPA, který je schopen zpracovat 99,97% všech částic až do velikosti 0,3 mikronu, může ionizátor vzduchu redukovat velikost alergenů na pouhých 0,1 mikronu.

 

Další výhodou čističky vzduchu VIKING A350 je velmi snadná a pohodlná výměna všech filtrů.


Dokonalá cirkulace – základ zdravého vzduchu v celé místnosti.

360° cirkulace čistého vzduchu při výstup a pokrytí 180° pro nasávání znečištěného vzduchu Vám garantuje dokonalou filtraci znečištěného vzduchu ze všech prostor a koutů v místnosti!

 

PŘEDNOSTI ČISTIČKY VZDUCHU VIKING A350

 • Čistička vzduchu vhodná pro alergiky a lidi trpící nemocí a záněty dýchacích cest. 
 • Dokonalé vyčištění vzduchu i od těch nejmenších částí virů, plísní a alergenů až do velikosti 0,0025mm (2.5µ)!
 • Funkce zvlhčovače vzduchu
 • CADR – vzduchový výkon 420 m3/hod, doporučená velikost místnosti cca 50m2
 • 1x 7mi stupňová filtrace včetně ™️HEPA filtrace a filtrační vrstvy studeného katalyzátoru, který účinně rozkládá organické sloučeniny a toxické látky, stejně jako UV lampa.
 • Funkce Ionizace vzduchu
 • Časovač
 • Automatický režim
 • Velký a přehledný dotykový panel
 • LCD displej
 • Senzor kvality ovzduší
 • Dálkové ovládání
 • Hlídání znečištění a výměny filtrů
 • Displej a noční režim
 • Časovač a regulace výkonu filtrace
 • Ukazatel vlhkosti vzduchu, atd.
 • Životnost filtrů více než 3000 hodin

 

Pokud potřebujete dokonale vyčistit vzduch ve vašem dětském pokoji, ložnici, nebo obýváku, je tato výkonná čistička VIKING A350 se zvlhčovačem a moderní, sedminásobnou filtrací ideální volbou pro Vaše zdraví.

Díky integrovanému zvlhčovači vzduchu, se budou daleko lépe cítit nejen alergici, nebo lidé s problémy dýchacích cest, ale všichni doma. Tuto kombinaci účinné čističky a zvlhčovače vzduchu ocení každý.

Ideální zařízení i pro majitele všech domácích mazlíčků.

 

Technické specifikace  
Název zařízení VIKING A350
Doporučená velikost místnosti 29 - 50m2
CADR - částice 420m3/h
CADR - TVOC (formaldehyd) 68 m3
HEPA filtr Ano
Ionizace vzduchu na cm3 10milionů
Zvlhčovač vzduchu - výkon 200ml/h
Ukazatel kvality ovzduší Ano
Automatický režim Ano
Počet rychlostí filtrace 4 + automatická regulace
Dálkové ovládání Ano
Wifi - ovládání přes smartphone  - 
Dotykový panel Ano
LED display Ano
Noční světlo Ano
Senzor kvality ovzduší  Ano
Indikátor stavu filtrů Ano
Dětská pojistka Ano
Časovač s funkcí režimu spánku Ano
Režim spánku Ano/32dB
Hlučnost 65 dB
Napájení 65W
Motor DC motor
Pojistka proti náklonu Ano
Míra odstranění nečistot 99,9%
Rozměry 391*245*603
Hmotnost 8,9kg
Doporučený čas na výměnu filtru 3000 hodin
Složení filtrační sady 1x sada filtrů se 7-stupňovou filtrací
1) základní filtr
2) HEPA filtr
3) Uhlíkový filtr
4) Zeolitová filtrace
5) Studený katalyzátor
6) Zvlhčovač vzduchu
7) Ionizer

 

 

 

 

 VIKING A350 Shop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Odpovědnost za vady: 2 roky

Recenze čistička vzduchu VIKING A350

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MG Avatar autora | 8.3.2021
Nejlepší čistička vzduchu jakou jsem kdy měl, na noční režim extrémně tichounká absolutně neruší vypnou se i světla, rychlosti 3,4 jsou hlučnější ale vše v pohodě. Vzduch se u mne rychle vyčistilo dýchá se mi velmi dobře jsem astmatik. Nejvíce to ocením při vaření není to tolik cítit,údržba jednoduchá spokojenost kdo by to chtěl koupit doporučuju
5
DH Avatar autora | 24.11.2020
Čistička Viking A350 je nejlepší na trhu,, co se týče základních parametrů. Doporučuji
Nevyplňujte toto pole:
DH Avatar autora 16.11.2020 15:36
Dobrý den, jaké všechny filtry se v čističce VIKING A350 mění? Dále by mě zajímalo, co znamená CADR(PM) 420m3/h a CADR (formaldehyd) 68m3/h? Může zůstat zvlhčovat vzduchu vypnutý nebo běží automaticky s čističkou bez možnosti vypnutí? Při nákupu čističky jsou filtry součásti balení, nebo je třeba je dokoupit? Děkuji Hořejš
Odpovědět
MH Avatar autora Informace k dotazu 16.11.2020 17:30
Čistička má jeden velký kompozitní filtr (filtrační set), který lze vyměnit. Tento filtr obsahuje základní, HEPA, uhlíkový, zeolitový filtr a studený katalyzátor. Doporučujeme měnit, anebo alespoň zkontrolovat filtrační set jednou za půl roku. CADR je v podstatě objem vzduchu, který dokáže čistička vzduchu vyčistit za určitý časový úsek. V tomto případě čistička zvládne vyčistit 420m³ vzduchu za hodinu (částice PM jsou částice o průměru 0,0025mm, které filtry v čističce dokážou zachytit). Taktéž čistička vyčistí 68m³ formaldehydu v ovzduší za hodinu. Možnost manuálního vypnutí zvlhčovače čistička nemá, ovšem dokáže fungovat a čistit i bez doplněného zásobníku na vodu a v takový moment samozřejmě vzduch nezvlhčuje.