Pineng - inovátor na trhu s bateriemi

 

Zhongshan Pineng Battery Co., Ltd je high-tech společnost specializující se na výzkum, vývoj a výrobu baterií, dobíjecí akumulátorů, nabíječek pro baterie a powerbank určených pro všechna drobná elekronická zařízení jako jsou telefony, kamery fotoaparáty, drony, PSP, MP3 / MP4, navigace, optiky, puškohledy, chytré hodinky a náramky a všechna ostatní digitální zařízení včetně výrobků Apple.

Společnost Pineng je jednou z nejrychleji expandujících na asijském trhu s těmito produkty. Klade především důraz na neustálé inovace v oblasti produktů a služeb. Především díky inovativním technologiím při výrobě externích zdrojů a powerbank, které jsou vždy vyráběny s ohledem k životnímu prostředí a splňují nejpřísnější normy ochrany životního prostředí, se společnost stala lídrem v oblasti externích zdrojů, powerbank a jejich příslušenství na asijském trhu.

Společnost má více než 200 zaměstnanců, včetně technologických inženýrů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti napájecích zdrojů.

Společnost získala certifikát ISO9001: 2000. Všechny dovážené výrobky mají ceritfikace CE, RoHS a certifikace FCC.

Kromě domácího trhu, jsou produkty značky PINENG prodávány zahraničními společnostmi v Evropě, USA, Asii a Oceánii

Společnost vlastní pojištění odpovědnosti pro všechny produkty po celém světě.


O produktech značky PINENG

Díky úzké specializaci a vlastnímu vývoji je společnost schopna vyrábět ty nejkvalitnější a nejmodernější produkty oproti své konkurenci, jako jsou např. patentované informační LCD displeje na powerbankách, nebo používané japonské elektronické ochranné obvody. Toto je jen nepatrnou ukázkou vybavení špičkových powerbank.

Patentované japonské ochranné elektronické obvody a jejich využití v powerbankách značky Pineng:

Všechny produkty této značky obsahují japonskou, vysoce efektivní elektronickou technologii ochrany IC, která zajišťuje:

   1) posilování výdrže baterie – optimalizovaný proces nabíjení a vybíjení powerbanky
   2) ochranu powerbanky proti přebíjení
   3) ochranu powerbanky proti úplnému vybití
   4) ochranu powerbanky proti přepětí
   5) ochranu powerbanky proti zkratu
   6) ochranu powerbanky proti vysoké teplotě baterie (přehřátí)
   7) automatickou regulaci výstupního proudu
   8) konstatní výstupní napětí

Dále powerbanky obsahují vestavěný inteligentní čip napětí, který automaticky rozpozná potřebné napětí a proud různých druhů digitálních produktů a na základě těchto informací uzpůsobí jejich nabíjení. Tento čip zajišťuje:

   1) elektronicky řízený proces nabíjení ostatních zařízení (telefony, Ipad, MP3, MP4, baterie, lampy, el. cigarety,                      drony, kamery, fotoaparáty, poškohledy, navigace, GPS, chytré hodinky, atd.)
   2) automatický start nabíjení a jeho kontrola proti přebíjení
   3) možnost volby mezi 1.0A a 2.1A výstupem

Další nespornou výhodou je možnost nabíjení dvou zařízení současně, díky dvěma USB konketorům.

Díky patentovanému a kristalicky jasnému LCD displeji budete vždy okamžitě vědět o všem, co se s Vaší powerbankou zrovna děje. Display Vám poskytne okamžité informace o:

   1) kapacitě powerbanky s přesností 1%, jak při nabíjení powerbanky, tak při jejím vybíjení (zvláště užitečné u vyšších           kapacit)
   2) hodnotách nabíjecího proudu a napětí při nabíjení ostatních zařízení
   3) Indikuje hodnoty nabíjecího proudu a napětí samostně pro každé nabíjecí USB

Nadstandardní spolehlivost a kvalita výrobků sebou přináší neustále se zvyšující zájem zákazníků o produkty značky PINENG po celém světě.

Stanťe se uživatelem vyjímečné powerbanky.

Spokojenost Vám garantuji osobně…

Nantl Rostislav
majitel eshopu
Best Power Bank
777 109 009
info@best-powerbank.cz

Další informace na domovské stránce společnosti Pineng zde:Pineng/home