Filtrační sada Viking KJ600

Kód: FSVKJ600
1 050 Kč 868 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Náhradní filtrační sada k čističce vzduchu VIKING KJ600

Pro kompletní výměnu filtrů je nutno objednat DVĚ Náhradní filtrační sady VIKING KJ600

MANUAL_BP Návod k použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Náhradní filtrační sada k čističce vzduchu VIKING KJ600

 

Náhradní kompozitní filtr se 4-stupňovou filtrací
1) Základní filtr
2) HEPA filtr
3) Uhlíkový filtr
4) Ionizer (Není součástí filtrační sady, je to schopnost čističky vzduchu)

Jednotlivé stupně čištění

Předfiltr – Základní filtr: Znečištěný vzduch musí projít předfiltrem, kde zachytí všechny velké částice, jako jsou chlupy domácích mazlíčků, plísně a prachové částice, atd.

TM HEPA filtr - Jedná se o True HEPA filtr, který zachycuje 99,97% všech alergenů, virových částic, pylu, plísní a plísní až na 0,3 mikronu. účinně odstraňuje nejmenší částice prachu a tabákového kouře a zároveň antibakteriální thiabendazol (organická antibakteriální sloučenina), zneškodňuje bacily, spory plísní a další a tím zamezuje možnosti infekce.

Filtr s aktivním uhlím je důležitou filtrační metodou pro řešení kouře, pachů a zápachů. Filtr s aktivním uhlím je široce používán v čističích vzduchu, protože tento vzduchový filtr je jediným řešením k adsorpci a odstranění kouře a pachů a chemických výparů.

Ionizátor vzduchu (známý také jako iontový filtr nebo iontový generátor) je jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších vzduchových filtrů používaných čističi vzduchu. Namísto použití ventilátoru k zatažení znečištěného vzduchu do fyzického vzduchového filtru, používá samostatný ionizátor vzduchu elektřinu k emitování oblaku záporných iontů (nebo aniontů) k elektrickému nabíjení molekul vzduchu. Výsledkem je, že záporné ionty se nabíjí a přitahují škodlivé vzdušné částice, které seskupením zvětší svoji velikost a které následně vtáhne a zadrží mechanický vzduchový HEPA filtr.

Na rozdíl od filtru True HEPA, který je schopen zpracovat 99,97% všech částic až do velikosti 0,3 mikronu, může ionizátor vzduchu redukovat velikost alergenů na pouhých 0,1 mikronu.

 

POZOR: Náhradní filtrační sadou VIKING KJ600 je tvořen pouze jeden kompozitní filtr, který lze vložit buď na pravou, nebo levou stranu čističky. Čistička vzduchu VIKING KJ600 potřebuje ke správnému fungování DVA kompozitní filtry (tzn. Pro kompletní výměnu filtrů je nutno objednat DVĚ Náhradní filtrační sady VIKING KJ600)!

FILTRKJ6001

 

FILTRKJ6002

SERVIS_BEST-POWER

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Odpovědnost za vady: 2 roky
EAN: 8595656505976
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IM Avatar autora | 8.5.2023
Naprostá spokojenost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: