Jakou powerbanku si vybrat ?

Jak si vybrat powerbanku?

V dnešním světě potřebuje každé malé i velké elektronické zařízení stále více energie. Pokud nejste typ dobrodruha, putující po vzoru Toma Hankse po pustém ostrově, je koupě externího zdroje energie ideálním řešením, jak udržet všechna Vaše elektronická zařízení v provozu a nebýt při tom závislí na elektrické síti. Při výběru powerbanky či generátoru musíte dbát, na co chcete energetický zdroj používat.

Na občasné dobití telefonu nebo tabletu při cestě do práce Vám stačí standartní powerbanka z řady VIKING GO nebo VIKING PN.  Jsou malé, lehké a výkonné. Skladnost powerbank je vykoupena nižší kapacitou. Pokud však potřebujete jenom zálohu energie do kapsy, jsou malé powerbanky VIKING přesně pro Vás. 

Pro dobrodruhy a milovníky outdoorových aktivit máme širokou nabídku solárních powerbank. Solární panel Vám dodá energii v krizových situacích. Powerbanku si lehce zavěsíte na batoh a necháte ji klidně nabíjet během celé Vaší túry. Powerbanky jsou velmi odolné, aby Vám dobře sloužily i v extrémních podmínkách. Zkrátka ať už vyrazíte na poušť, ledovec nebo do deštných pralesů, stále budete mít dost energie.

Při častém převážení notebooku a jeho používání na cestách doporučujeme naše notebookové powerbanky VIKING Smartech, které jsou výkonné a elegantní. Látkový ochranný obal a pevná hliníková konstrukce navíc chrání při časté manipulaci powerbanku před špínou a odřením. Se Smartechem si nemusíte dělat starosti, zda bude ve vlaku funkční zásuvka (pokud tam vůbec nějaká bude), jednoduše si nabijete notebook kdykoli a kdekoli.

V autě zajisté oceníte car jump startér, kterým můžete dodat energii svému vozidlu, pokud se mu nebude chtít startovat. Car jump startéry značky TOPDON jsou dokonalým pomocníkem na cestách. Nastartují Vaše vozidlo, posvítí Vám ve tmě a navíc jej můžete využít jako powerbanku a na cestách si dobít svůj telefon, tablet nebo fotoaparát. Když na výlet, tak s TOPDONEM.

Pokud potřebujete opravdu hodně šťávy a zapojit více zařízení najednou, jsou tu pro Vás bateriové generátory. Od malých přenosných na výlety do kempů (např. VIKING UP) až po velké zásobárny energie (např. VIKING TITAN 2000), které lze využít při stánkovém prodeji, na oslavách nebo i jako baterie pro zdravotní přístroje. Ke každému generátoru navíc můžete připojit solární panely různých velikostí, a mít tak nepřetržitý přísun solární energie.