Pro velkoodběratele

 

Naše společnost BONA SPES s.r.o. se zaměřuje na distribuci kvalitních powerbank, solárních panelů, car jump startérů, bateriových generátorů, atd. Všechny tyto produkty před uvedením na náš trh důkladně testujeme a ve spolupráci s výrobci zajišťujeme potřebné úpravy a modifikace, aby výrobky v maximální míře splňovaly naši legislativu a požadavky našich zákazníků.

Všechny naše dovážené produkty splňují normy EU pro dovoz elektronického zařízení a jsou opatřeny certifikací CE (European Commission) pro další prodej v celém Evropském hospodářském prostoru.

Naše společnost zajišťuje distribuci a dovoz vybraných značek přímo od výrobců a díky tomu jsme schopni poskytnout pro velkoodběratele značné cenové zvýhodnění.

V roce 2017 jsme uvedli na trh vlastní značku VIKING TECHNOLOGY, která má za cíl vybírat z nepřeberného množství powerbank a záložních zdrojů jen ty opravdu kvalitní, spolehlivé a uživatelsky příjemné. Tento záměr se vyplatil a dnes naši značku VIKING TECHNOLOGY najdete v mnoha obchodech i internetových eshopech včetně MALL, CZC, ALZA, TS Bohemia, atd., kde produkty této značky jsou uživateli hodnoceny velice pozitivně.

I nadále se chceme specializovat na prodej a dovoz powerbank a externích zdrojů energie především s přidanou hodnotou, jako jsou solární powerbanky, outdoorové, notebookové, potápěčské, car jump startéry, solární sety, solární panely a bateriové generátory. Prostě vše, co Vám dodá "šťávu" kdekoli. 

Mezi naše obchodní partnery patří např.:

 

seznam velkoodberatelu

 

Pokud budete mít zájem o možnou obchodní spolupráci, kontaktujte nás prosím na čísle +420 777 109 009, nebo napište na mail info@best-power.cz.

Rádi se Vám ozveme a jistě se dohodneme na podmínkách naší spolupráce.

 

Za společnost BONA SPES s.r.o.
Obchodní odělení, 444 109 009