Pro velkoodběratele

 

Naše společnost BONA SPES s.r.o. se zaměřuje na distribuci kvalitních powerbank, solárních panelů, car jump starterů a bateriových generátorů. Všechny tyto produkty před uvedení na náš trh dúkladně testujeme a ve spolupráci s výrobci zajišťujeme potřebné úpravy a modifikace, aby výrobky v maximílní míře splňovaly naši legislativu a požadavky našich zákaznků.

Všechny naše dovážené produkty splňují normy EU pro dovoz elektronického zařízení a jsou opatřeny certifikací CE (European Commission) pro další prodej v celém Evropském hospodářském prostoru.

Naše spolenost zajišťuje distribuci a dovoz vybraných značek přímo od výrobců a díky tomu jsme schopni poskytnout pro velkoodběratele značné cenové zvýhodnění.

V roce 2017 jsme uvedli na trh vlastní značku VIKING TECHNOLOGY, která má za cíl vybírat z nepřeberného množství powerbank a záložních zdrojů jen ty opravdu kvalitní, spolehlivé a uživatelsky příjemné. Tento záměr se vyplatil a dnes naši značka VIKING TECHNOLOGY najdete v mnoha obchodech i internetových eshopech včetně MALL, CZC, ALZA, TS Bohemia, atd., kde produkty této značky jsou uživateli hodnoceny velice positivně.

I nadále se chceme specializovat na prodej a dovoz powerbank a externích zdrojů energie především s přidanou hodnotou, jako jsou solární powerbanky, outdoorové, notebookové, potápěčské, car jump startery, solární sety, solární panely a bateriové generátory. Prostě vše, co Vám dodá "šťávu", kdekoliv budete. 

Mezi naše obchodní partnery patří např.:

 

seznam velkoodberatelu

 

Pokud budete mít zájem o možnou obchodní spolupráci, kontaktujte nás prosím na čísle +420 775 013 736, nebo napište na mail info(zavináč)bonaspes(tečka)cz.

Rádi se Vám ozveme a jistě se dohodneme na podmínkách naší spolupráce.

 

Za společnost BONA SPES s.r.o.
Nantl Rostislav, BA(Hons)
+420 775 013 736
jednatel společnosti