Pro firmy

 

PROPAGAČNÍ A REKLAMNÍ POTISK POWERBANK

Každý ví, že firemní dárky a propagační materiály jsou velmi efektivní způsob, jak vytvořit povědomí o značce a produktech. Tyto výrobky musí být přizpůsobeny firemním logem a tím informujete spotřebitele o Vaší společnosti.

V této technologické době je powerbanka personalizovaná Vaším logem velmi praktický reklamní předmět. Užitná hodnota daru je mnohem vyšší, než jeho pořizovací cena, protože v porovnání s konvenčními propagačními dárky, jej zákazník, obchodní partner využívá aktivně a dál podporuje nenucenou reklamou Vaší společnosti.

 Naše společnost je schopna zajistit potisk našich powerbank a zajistit vhodnou metodu tisku, jako je sítotisk, tampo tisk, laserové gravírování, nebo pískování v závislosti na tvaru, materiálu powerbanky a preferenci zákazníka.

 Obecně platí, že nejvhodnější technologií pro potisk powerbank je sítotisk .

Jedná se o potiskovou technologii vhodnou pro potisk plochých předmětů větších rozměrů. Motiv je přenášen na potiskovaný předmět pomocí sítotiskové šablony a tiskové stěrky. Touto technologií můžeme potisknout jak kovové, tak powerbanky vyrobené ze skla.

Jedná se o nejběžnější způsob tisku pro externí záložní zdroje s plochým povrchem. Touto technologií lze vytisknout 4 plné barvy tisku. Trvanlivost tisku se výrazně liší v závislosti na zacházení uživatele těchto dárkových předmětů.

 FCP EVO Power Bank - Print-400x500weprint_ch

Laserové gravírování

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří požadují svoje logo značky trvale viditelné na reklamním předmětu, potom pro Vás máme technologie laserového gravírování. Tímto postupem se na powerbance vytvoří dlouhotrvající logo Vaší společnosti, či jakýkoliv jiný popis, informace.

Je to speciální technologie využívající laserového paprsku pro popis kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou. Zabarvení loga je  závislé na barvě podkladového materiálu.

  ewQPicQPic (4)

 Velice populární je také tisk Vaší vizitky na powerbanku, kde velikost powerbanky přesně odpovídá velikosti vizitky.  Ideální jako originální a současně i praktický dárek-vizitka pro veletrhy, obchodní setkání, výstavy, konference. Všude tam, kde chcete zaujmout něčím neobvyklým.

 Export1

Vyberte si powerbanku jako reklamní předmět určenou pro výstavu, veletrh, prezentaci nového produktu, nebo jako praktický dárek pro Vaše obchodní partnery, zaměstnance.

Poradíme Vám s vhodným výběrem reklamní powerbanky a zajistíme kompletní vizualizaci návrhu potisku dle Vašeho firemního design manuálu, nebo navrhneme zcela unikátní design potisku pro konkrétní příležitost.

Stačí nám zavolat na číslo +420 777 109 009, nebo napsat na mail info(zavináč)best-power(tečka)cz a rádi Vám zpracujeme nezávislou nabídku.

 

Za společnost BONA SPES s.r.o.
Obchodní oddělení, 777 109 009